O Kancelarii


Kancelaria Prawna radcy prawnego Artura Olszewskiego funkcjonuje na rynku usług prawniczych od 2009 roku. Kancelaria świadczy swoje usługi na terenie całego kraju, siedzibą kancelarii są Łosice k. Siedlec. Celem założyciela Kancelarii było stworzenie nowoczesnej firmy prawniczej, specjalizującej się w doradztwie szybko rozwijającym się podmiotom gospodarczym a także organom jednostek samorządu terytorialnego i placówkom oświatowym.

Misją Kancelarii Prawnej jest doraźna i kompleksowa obsługa prawna klientów kancelarii, zapewniająca im prawidłowe funkcjonowanie we własnym obszarze działalności gospodarczej bez potrzeby absorbowania się w zawiłe i często niezrozumiałe procedury prawne. Pomagamy również instytucjom samorządowym i instytucjom oświatowym w sprawach z zakresu prawa administracyjnego i prawa oświatowego.

Pragniemy stworzyć naszym klientom jak najlepsze warunki do rozwoju ich działalności oraz zabezpieczyć ich przed negatywnymi skutkami nieznajomości prawa i nieuczciwymi kontrahentami.

Radca Prawny Artur Tomasz Olszewski


Radca Prawny Artur Tomasz Olszewski był etatowym aplikantem Sądu Okręgowego w Siedlcach – zgodnie z ustawą o ustroju sądów powszechnych, aplikacja zakończona złożonym egzaminem sędziowskim – z wynikiem bardzo dobrym.

Wpisany na listę Radców Prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie – WA-S-252. Prowadzenie pełnej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych oraz organów administracji publicznej w tym jednostek samorządu terytorialnego w ramach własnej Kancelarii Prawnej.

Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu obsługi prawnej zarówno podmiotów prawnych jak i osób prywatnych ze szczególnym uwzględnieniem obsługi instytucji samorządowych, administracyjnych i placówek oświatowych (z zakresu prawa oświatowego).

Artur Tomasz Olszewski prowadzi również specjalistyczne szkolenia realizowane na rzecz szkół publicznych oraz organów administracji publicznej.

Artur Tomasz Olszewski publikuje liczne artykuły z zakresu prawa m.in. oświatowego w rozmaitych wydawnictwach branżowych, prawniczych i oświatowych. Zapraszamy do działu [PUBLIKACJE] gdzie możecie Państwo zapoznać się z wybranymi publikacjami na ten temat.